На снимањето на “Ѕвездите на Гранд” Карлеуша повторно без гаќички (Фото)

Балканска

Јелена Карлеуша се појави без гаќи на снимањето на емисијата “Ѕвездите на Гранд”, а освен тоа не носеше ниту градник на себе. Оваа комбинација уште еднаш само ја потврди сексапилноста со која зрачи пејачката, а фановите имаа прилика уште еднаш да си ги исплакнат очите. За што станува збор, погледнете во продолжение.

Revenge body

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

OKURRR #badbitchesonly

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Подготви: Влад Петров

Коментари

коментари

За Нас

Се надеваме и веруваме, дека ќе бидеме дел од Вашето секојдневие, дека Музика24 ќе биде Ваш 24 часовен ритуал за добра, квалитетна, навремена и интересна музичка информација. Продолжете да уживате... Музика24 работи 24/7

Пријатели