Погледнете: Цеца никогаш не изгледала поубаво (Фото)

Балканска

Балканската фолк дива Светлана Цеца Ражнатовиќ не е премногу активна на социјалните мрежи, но кога ќе објави фотографија, преизвикува вистинска бура од коментари и допаѓања. Таа како и секогаш е средена од глава до пети, а овојпат на друштвените мрежи објави фотографија во несекојдневно издание. Пејчката се одлучила за природна шминка, а облекла и розов џемпер, по што многумина ја окарактеризирале дека изгледа како девојче. Фановите во секој случај се воодушевени.

Погледнете за што поточно станува збор:

Подготви: Александра Блажевска

Коментари

коментари

За Нас

Се надеваме и веруваме, дека ќе бидеме дел од Вашето секојдневие, дека Музика24 ќе биде Ваш 24 часовен ритуал за добра, квалитетна, навремена и интересна музичка информација. Продолжете да уживате... Музика24 работи 24/7

Пријатели