Џастин Бибер и Селена Гомез сериозно планираат да се венчаат

Пејачката и актерката Селена Гомез и тинејџерската ѕвезда Џастин Бибер наводно интензивно размислуваат за венчавка, а веќе зборувале и за деца.

“Тие мислат дека се како Ромео и Јулија. Што повеќе ги разделуваат, тие повеќе сакаат да бидат заедно. Откако се смираја се уште повеќе се сакаат”, тврдат блиски извори до двојката. Мајката на познатата пејачка не е задоволна што нејзината ќерка е повторно со Бибер.

“Доколку се венчаат таа би можела да доживеам нервен слом. Таа се направи Гомез да не му се врати на Бибер”, истакна истиот извор.

Подготви: Елена Ивановска

Повеќе на Музика24...