Селена Гомез има ново момче – фотографирани како се бакнуваат (Фото)

Светска

Гласините велат дека пејачката Селена Гомез го преболе Џастин Бибер, а во нејзиниот живот има ново момче. Поп ѕвездата не се обиде да ја сокрие врската со диџејот Зеди, со него се појави на забавата по Златните глобуси, а сега повторно беа фотографирани заедно. Селен и диџејот беа забележани како се гушкаат и бакнуваат во Атланта, а по насмевката на нивните лица, сигурно уживаат во врската. Со ова последно појавување пејачката ја покажа и својата нов фризура.

Selena Gomez_nov decko

Подготви: Редакција Музика24

Коментари

коментари

За Нас

Се надеваме и веруваме, дека ќе бидеме дел од Вашето секојдневие, дека Музика24 ќе биде Ваш 24 часовен ритуал за добра, квалитетна, навремена и интересна музичка информација. Продолжете да уживате... Музика24 работи 24/7

Пријатели