Златан Ибрахимовиќ „џуска“ на песната на српската фолкерка Нада Топчагиќ (Видео)

Веста што веројатно изненади многумина е дека познатиот шведски фудбалер и ас на фудбалскиот клуб „Милан“, Златан Ибрахимовиќ,  во домашната верзија танцуваше со хитот на српската фолк-пејачка Нада Топчагиќ „Јутро је“. Снимката дошла до познатата фолкерка, која веднаш ја сподели на социјалните мрежи.

„Песна за сите времиња. Најдобрите одат со најдобрите. Мајсторот знае што е добро. Ти посакувам милиони погодоци во идната кариера. Те сака и бакнува твојата Надица Топ. П.С. Се знае која е кралицата“, напиша Нада Топчагиќ.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com