Утре во “DejaVu” балканската мега сензација Сека Алексиќ (Видео)

И овој пат, како и секогаш досега, најдобриот од најдобрите кафулиња “DejaVu” со голема AFTERWORK забава. Предновогодишното лудило напаѓа со се поголем интензитет. И овој пат “DejaVu” се погрижи и овој викенд да биде еден од вашите најдобри со најдобрата AFTERWORK забава во градот.

Балканската мега сензација Сека Алексиќ е тука само за вас.

***Дами и Господа***Најдобриот AFTERWORK PARTY за вас овој петок !Балканската мега сензација SEKA ALEKSIC е тука за вас.22.12.17 – почеток – 17:00ч.Забавата продолжува со ДЈ Здравко.Резервации на тел: 076-304-009, 078-242-536.Крстарењето продолжува…

Gepostet von DejaVu Capitol Mall am Dienstag, 19. Dezember 2017

Дами и Господа, Незаборавајте, утре петок 22-ри декември со почеток во 17 часот. Забавата продолжува со DJ Zdravko.

Резервации на телефоните: 076/ 304-009 ; 078/ 242-536 

Крстарењето продолжува…

Повеќе на Музика24...