Балканленд

Секоја жена би сакала да ги има, погледнете кои се новите чевли на Северина и колку чинат (Фото)

Muzika24
Поп-ѕвездата Северина Вучковиќ со години важи за една најстилизираните пејачки на овие простори. Таа со...
Балканленд

Марија ја претстави својата прва самостојна песна: Балада, ама малку поинаква! (Видео)

Muzika24
Таа е правничка која само неправдата може да ја исфрли од колосек, но затоа гитарата...
Балканленд

Познатата хрватска дива Тереза Кесовија на свечен ручек со францускиот претседател Макрон

Muzika24
Како што пишуваат хрватските медиуми, познатата балканска музичка дива Тереза Кесовија денес е гостинка на...