Балканленд

Агнеса за разводот и тепачката Ако бев со Роберт за пари немаше да трае 18 години, не сум спонзоруша

Животот на скопјанката Агнеса по само десет месеци е повторно на тапет.На почетокот на годинава беа проблемите во бракот со сега веќе бившиот сопруг Роберт , а сега пак со скандал на работното место.Како гром од ведро небо пред неколку дена одекна веста дека Агнеса и нејзина колешка наводно се степале на работно место.За тоа се наведуваа неколку причини од тепачка за маж преку кадење темјан во канцеларија па до женска љубомора

Целата јавност наголемо зборува за  објавата на Фејсбук на Роберт Орданоски, поранешниот директор  на АЕК, кој јавно раскажа дека неговата сопруга Агнеса решила да стави крај на нивниот брак оти „се оладила од него откако веќе не е директор“ и ја нарече фотошоп барбика.

Агнеса Орданоска реагираше на Фејсбук објавата на својот сопруг за нивниот развод во најава  Агнеса не крие дека е растревожена од тоа што ѝ се случува и вели дека во целата ситуација најголема жртва се децата, заради тоа што ќе читаат и слушаат невистини за својата мајка.

Агнеа во естрадниот магазин Бекстејџ за прв пат отворено зборуваше за сите муабети кои се слушаат низ чаршијата, за се она кое молчела, а другите зборувале

Целосното интервју погледнете го на видеото подолу

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....