Балканленд

Ана Николиќ драстично ослабна сега има 50 килограми (Фото)

Поп ѕвездата, Ана НИколиќ го шокираше целиот регион кога во јавноста излегоа нејзините нови видео записи, а сите го коментираа и нејзиниот изглед. Никој не веруваше дека пејачката за помалку од шест месеци толку многу ќе ослабне, бидејќи како што се зборуваше до неодамна имала 125 килограми.

Имено, српските папараци ја уловиле доека излегува од својот дом. Таа на себе носела заштитна маска, кожна јакна, додека прекраткиот шорц ги откри нејзините долги нозе.

Ана Николиќ ни на почетокот на својата кариера, кога важеше за една од најзгодните пејачки не беше толку слаба, а како што пишуваат српските медиуми таа моментално имала 50 килограми, што е за 75 килограми помалку, од пред неполни шест месеци и кога започнала да се занимава со својот изглед.

Можеби ќе ве интересира: