Балканленд

Ана Николиќ на 31-ви декември влегува во „Задруга“

Пејачката Ана Николиќ потврди дека влегува во реалното шоу „Задруга“ на 31-ви декември. Нема сомнеж дека задругарите ќе се воодушеват кога ќе ја видат популарната пејачка на вратата од Белата куќа. Засега, пак, Ана не сака да открие која точно ќе биде нејзината улога.

“Ќе биде изненадување, но ќе биде лудо и незаборавно, како и секогаш! Бидејќи не се патува, има разни правила, а тоа ми пречи, сфатив дека можеби е најдобро да бидам во „Задруга“. Можеби нешто ќе се промени во мојот живот”, изјави Николиќ.

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....