Балканленд

Ана Николиќ голото тело го прекри само со јакна

Пејачката Ана Николиќ на својот Инстаграм профил предизвика бура од реакции откако сподели фотографија на која е буквално гола. Пејачката на себе имаше само долна облека, додека горе беше целосно гола прекривајќи се само со црна кожна јакна.

Во прв план беа нејзините гради, а оваа глетка предизвика лавина на коментари од фановите, особено од машката популација.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: