Балканленд

Анастасија се повеќе личи на својата мајка, популарната Цеца (Фото)

Ќерката на познатата балканска фолк пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ, Анастасија се повеќе и повеќе личи на својата мајка. Таа речиси секојдневно аплаудира фотографии на своите профили на социјалните мрежи и може слободно да кажеме дека освен тоа што премногу личи на Цеца, таа е еднакво убава и кога има и кога нема на себе шминка.

Во продолжение, сами направете ја споребата…

Anastasija RaznjatovicПодготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: