Балканленд

Бобан Рајовиќ преминува во рапер!? (Фото)

Изненадувањата на српскиот пејач Бобан Рајовиќ не престануваат, иако после отварањето на сопствената продукциска куќа тој одлучи да го смени својот имиџ. Но сепак место за паника, сигурно нема од неговите фанови па тој во дует со Анабела кој носи наслов “Превентива” во брз р’н’б ритам каде Бобан ќе биде познат MC рапер.

b 1

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: