Балканленд

Погледнете: Цеца без ниту грам шминка на себе

Навикнати сме познатата и мега популарна Светлана Цеца Ражњатовиќ секогаш да ја гледаме дотерана, скоцкана и секогаш речиси совршена, но многу ретко во опуштено издание. Познатата фолк пејачка на социјалните мрежи објавила фотографија на која е во потполно природно издание. Фолк дивата нема комплекси, убаво изгледа и без шминка.

Ceca_bez sminka

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: