Балканленд

Цеца со нов секси имиџ (Фото)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна се појавила на снимањето на новата емисија на „Ѕвезде Гранда“ во сосема ново издание.

Имено, Цеца ја променила бојата на косата и во прв момент многумина не ја препознале. Ражнатовиќ го освежила својот изглед со посветли тонови на косата, а според мислењето на многумина оваа фризура одлично и прилега. Оваа недела пејачката реши да облече светкаво кратко фустанче, кое го усогласи со длабоки розови чизми и чанта во иста боја.

Видно расположена таа ги поздравила насобраните медиуми и со насмевка на лицето влегла во студиото „Ѕвезде Гранда“.

Можеби ќе ве интересира: