Балканленд

Дара Бубамара повторно ги покажа градите (Видео)

Во емисијата “Фантастик шоу”, пејачката Дара Бубамара ја претстави новата песна “Волим све што воле млади”, а како и обично, тоа за Дара било одлична можност да ги покаже своите големи гради. Изгледа дека пејачката дури на снимањето сфатила дека дошла во затворен црн фустан (дури и без деколте), но тоа лесно го решила, па ја повлекла облеката надолу и ги покажала своите најголеми адути, пишува српски Телеграф.

Во продолжение, погледнете го настапот на Дара Бубамара на настапот во “Фантастик шоу”.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: