Балканленд

Дара Бубамара изгледа совршено (Фото)

Пејачката Дара Бубамара долго време се бореше со вишокот килограми. Таа напорно работеше на тоа, што можеше да се види и од објавите на нејзиниот Инстаграм профил. Таа редовно објавуваше видеа од нејзините тренинзи и им даваше на своите придружници совети за исхрана. Сега таа конечно ги покажа резултатите.

Дара на социјалните мрежи објави фотографија со која ги изненади нејзините следбеници. Во коментарите имаа само пофални зборови за изгледот на пејачката. Таа позираше во тесен, плишан бордо фустан, кој повеќе открива отколку што покрива.

„Немам зборови, изгледаш совршено“, „Жено, немаш мани“, беа само дел од коментарите на Инстаграм.

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....