Балканленд

Експлицитно: Карлеуша со шоу за паметење (Видео)

Јелена Карлеуша е позната по енергични настапи, а кога е нејзиното шоу во прашање мора да и се оддаде признание. Особено за начинот на кој “комуницира” со својата публика. Во последното видео што се најде на социјалните мрежи, Јелена во еден момент од настапот замолила еден од посетителите да и се придружи на сцената, а условот бил да е полнолетен и да нема девојка. Момче излегло на сцената и доби шоу за паметење, а останал само по долна облека. Погледнете му ја насмевката и се ќе ви биде јасно. Неофицијални извори велат дека снимката потекнува од настап на Карлеуша која што таа го имала во Јелах, мало место во Босна и Херцеговина.

Во продолжение… видеото кое слободно можеме да кажеме дека е +18

Подготви: Христина Секуловска

Можеби ќе ве интересира: