Балканленд

Гоца Тржан намерно или не на “Пивофест” си го покажа меѓуножјето (Фото)

Освен што се забавуваа со музиката, одличната скара и ладното пиво, пристутните посетители како и тв гладачите на овогодинешното издание на “Пивофест” имаа ретка можност да уживаат во комплетниот концерт на српската поп пејачка Гоца Тржан која што настапи на последната фестивалска пиво вечер. Таа освен што сите ги забавуваше, на моменти невнимавајќи (намерно или не) поради големата еуфортија, позитивна енергија и одличната публика, без ниту трошка грижа позираше со насмевка на лицето каде што сите можеа да го видат нејзиното меѓуножје.

Goca Trzan_PivofestДали ова 42 годишната поп пејачка намерно го правеше или навистина станува збор за случајност, незнаеме, но едно е сигурно сите оние кои го следеа нејзиниот настап, освен во музиката уживаа и во нејзиниот одличен изглед.

Подготви: Александра Блажевска

Фото: ТВ Орбис

Можеби ќе ве интересира: