Балканленд

Гоца Тржан падна на полиграф – таа сексуално го злоставувала сопругот (Видео)

Пејачката Гоца Тржан како и многу други колешки и колеги го прифати предизвикот да седне на жешкото столче и на полиграф да одговори на десетина прашања кои длабоко допираат во нејзината приватност.

Без срам Гоца одговори на сите поставени прашања иако се обиде на некои да даде погрешен одговор, односно да не ја изнесе вистината. Меѓу многуте такви прашања беше и следното:

„Дали некогаш сте го сексуално злоставувале сопругот Рашо?“.

Откако пејачката даде негативен одговор, по само неколку секунди полиграфот покажа дека лаже. Ваквиот одговор предизвика бура од реакции на социјалните мрежи, но Гоца никогаш не се огласи по објавата.

На што се друго мораше да одговори Гоца, но и што призна, погледнете го видеото во продолжение:

Можеби ќе ве интересира: