Балканленд

И на 71 година изгледа прекрасно: Неда Украден се соблече во бикини (Фото)

Балкански познатата пејачка Неда Украден која уќива во својата 71 година, решила да се одмори од сите обврски и претстојните концерти па освежување од летните горештини го нашла на море. Но, локацијата на која одмара останува тајна.

“Одмор – но на кратко”, напиша Неда заедно со фотографија од плажа, а пристигнаа лавина комплиментите за нејзиниот изглед. Неда позираше во црн костим за капење, капа и очила на главата, а сите беа шармирани од црвениот кармин на нејзините усни.

„Една од најубавите жени“, „Ниска, но слатка“, „Убава како и секогаш“, „Лавица во секој поглед“, се само дел од коментарите под објавата.

Можеби ќе ве интересира: