Балканленд

Јелена Карлеуша со нови очила од кристали!

Дали е во прашање нова љубов, но доколку помисливте дека е во прашање промена на емотивен план се излажавте. Добро е познато дека Јелена Карлеуша е пасиониран љубител на модните трендови, а својата колекција на очила е побогата за уште еден пар. Се работи за модел од брендот “Dsquared”, лимитирана колекција која е посебна поради тоа што имаат сваровски кристали. Ја проверивме цената на интернет која изнесува 550 евра.

“Со љубов со моите нови кристални “Dsquared” нијанси”, напишала Карлеуша со постирање на фотографија каде се гледаат очилата. Инаку, овој модел бил достапен за нарачки од 1-ви фебруари, во ограничен број.

Подготви: Редакција на Музика24

Можеби ќе ве интересира: