Балканленд

Погледнете: Како Николија изгледаше некогаш, а како денес (Фото)

Ќерката на познатата фолк пејачка Весна Змијанац, младата и преубава Николија Јовановиќ се повеќе и повеќе на социјалните мрежи обожува да постира провокативни и секси фотографии. Но, малкумина од вас би ја препознале Николија доколку би погледнале нејзини фотографии од пред пет и повеќе години наназад. Секако, истите не можете да ги најдете на нејзините профили на интернет.

Таа во 2010-та година имала долга руса коса, потенки усни и многу поголем нос. Тогаш јавноста за прв пат ја запозна како еден од учесниците во првиот ВИП Срвајвел.

Nikolija JovanovicНо таа за кратко време го менува својот личен опис и тоа на многу подобро и позитивно. Погледнете како Николија денес изгледа.

Nikolija JovanovicПодготви: Синиша Новевски

Можеби ќе ве интересира: