Балканленд

„Пред да ги погледнете овие фотографии, консултирајте се со лекар или фармацевт” – Карлеуша ја запали фантазијата на многумина

Поп-sвездата Јелена Карлеуша ги остави сите без текст со нови фотографии, можеби дури и попровокативно од оние во кои е само во танга гаќички. Имено, Јелена позираше топлес, носеше широки раскопчани фармерки што беа спуштени, па се чинеше дека ќе се „лизнат“ во секој момент. Карлеуша беше фотографирана во „опасни“ пози, а беше целосно гола само во широки фармерки.

Јелена ги покри градите само со рацете, но овој пат откри уште малку и остави малку на фантазијата. Поради овие снимки, сите во коментарите го споменуваат сопругот на Јелена, фудбалерот Душко Тошиќ.

„Пред да ги погледнете овие фотографии, консултирајте се со лекар или фармацевт, брутално добро“, „Грми Карлеуша како што изгледа“, „Какво тело, богатство Тошиќ“, „Убава и убава, каква комбинација“, се дел од коментарите.

Можеби ќе ве интересира: