Балканленд

Карлеуша: Ме боли штикла

Јелена Карлеуша го даде својот коментар за фестивалот “Беосонг” во свој манир. Ќе не зачудеше доколку Карлеуша не прокоментирање, бидејќи таа има став за се…

“Ме боли штикла за Беосонг”, напишала таа на твитер профилот за време на емитувањето на финалната вечер. Решила да ја израдува нејзината армија со постирање на нов фотографија под која напишала: “Милион бакнежи за моите фанови”.

Можеби ќе ве интересира: