Балканленд

Јелена Карлеуша: Престанете да зјапате во мојот задник, погледнете ги чизмите

Иако на оваа фотографија прво што ќе забележите е нејзиниот задник, сепак Карлеуша би сакала да обврнете внимание на нејзините прекрасни чизми. Така Ви препорачува Карлеуша која покрај споменатите чизми ги искомбинирала со кратки тексас пантолони и обична сива маица.

“Престанете да зјапате во мојот задник, погледнете ги преубавите McQueen чизми”, напишала таа на својот твитер профил. А Вие што мислите, што е поубаво, чизмите или задникот?

Подготви: Редакција на Музика24

Можеби ќе ве интересира: