Балканленд

Карлеуша во злато и во ланци со бомбастичен задник го „гали“ Ламборџинито од 250.000 евра

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша, целата во злато и во ланци, го „гали“ својот бомбастичен задник ни помалку ни повеќе од Lamborghini Huracan Spyder од 250.000 евра.

Карлеуша моментално е на одмор во Дубаи, каде позираше во златен костим за капење со ремени, Версаче во бела торба и сандали со златни ланци. Пејачката го „спушти“ својот бомбастичен задник вреден милион долари на бело Lamborghini Huracan Spyder, чија цена на официјалната веб-страница е околу 250.000 евра, а покрај провокативното ослободување на Јелена, во втор план паднаа дури и љубителите на автомобили.

Карлеуша седеше на Ламборџинито со раширени нозе, а потоа се држеше за вратата додека излегуваше, но на една од фотографиите го сврте и задникот кон камерата, над која има само костим за капење, така што ова сцената остави без зборови

„Дубаи се тресе“, „Оваа жена е авион“, „Таа е вистинска бомба“, „Го запали целиот Дубаи, сè грми и блеска!“, „Ако те гледам вака не би преживее“,„Дубаи е потопол отколку што беше, ова е нереално колку добро изгледаш “, се некои од коментарите.

Како ЈК изгледа целата во злато и во ланци, пред Ламборџини од 250.000 евра (од 2-та фотографија), како и некои други нејзини бикини изданија, погледнете во галеријата подолу.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: