Балканленд

Луна, ќерката на Анабела стана маникенка?!

Нејзините родители со гордост можат да се пофалат. Ќерката на познатата српска пејачка Анабела Атијас неодамна на една модна ревија, со сигурни чекори, во интересна и смела креација на еден моден бренд, ја прошета бината. Дали тоа значи дека Луна ќе премине во модниот свет, сеуште не знаеме, но по креацијата и она што се гледа на неа, односно она што самата креација не го покрива, на социјалните мрежи како и секогаш, така и овој пат имаше мноштво негативни коментари и реакции.

Дали ќерката на Анабела ќе започне со маникенство и како таа би изгледала на сцената, погледнете и проценете сами од фотографијата.

Anabela_LunaПодготви: Синиша Новевски

Можеби ќе ве интересира: