Балканленд

Погледнете: Лепа Брена и на 60 години изгледа совршено (Фото)

Таа е во својата шестта деценија од животот, а верувале или не, изгледа совршено и многу поубаво од некои нејзини помлади колешки. Познатата балканска фолк пејачка Лепа Брена деновиве позираше во бикини и како што и самите можете да видите, таа има многу убаво и негувано тело. Ова е доказ дека годините никогаш не се битни и дека кога се сака се се може.

https://www.instagram.com/p/B0wZAakizOS/

Можеби ќе ве интересира: