Балканленд

Лепа Брена ужива на одмор во Црна Гора (Фото)

Балканската музичка ѕвезда Лепа Брена уште еднаш покажа дека има тело на кое може да му позавидат и многу помладите девојки. Лепа Брена во моментов ужива на својата јахта во друштво на сопругот, легендарниот тенисер Боба Живојиновиќ. Атрактивната пејачка објави фотографија од одморот во Црна Гора на кое Брена плени со својот изглед во бел костим за капење. Тие заедно со своите пријатели уживаат во топлото време и во септемрви на одморот на црногорскиот брег.

Можеби ќе ве интересира: