Балканленд

Маја Беровиќ: Мајчинството ме промени, станав почувствителна и осетив вистинска, чиста љубов (Видео)

Српската поп-фолк ѕвезда Маја Беровиќ по пауза од повеќе од една година им се врати на вообичаените шоу бизнис активности. На задоволство на нејзините фанови, таа настапи во еден скопски клуб каде со екипата на естрадниот магазин Бекстејџ разговараше за периодот што го помина во медиумска изолација.

Музичката ѕвезда не го криеше ентузијазмот за враќање на настапите, но се присети и на денот кога се породи и изјави дека тоа е најубавиот ден во нејзиниот живот.

Во продолжение погледнете целосниот разговор:

Можеби ќе ве интересира: