Балканленд

Наташа Беквалац со нов изглед и нов стајлинг

Поп пејачката Наташа Беквалац подолг период вежба, како својата линија би ја донесла до совршенство, но и да ги намали бројот на килограми кој за време на новогодишните празници ги зголемила. Но, судејќи по фотографијата која нејзината сестра Кристина Беквалац, ја постираше на нејзиниот профил на Инстаграм, Наташа нема причина за грижа. Линијата ја донела до совршенство, а за стајлингот се погрижи кој друг ако не нејзината сестра. Кристина Беквалац е стилист во тв Пинк, задолжена за излгедот на презентерите, водителите на тв Пинк.

“Мојата преубава сестра… нов стајлинг од мене”, напишала Кристина под фотографијата. Дали Ви се допаѓа стајлингот на Наташа?

Можеби ќе ве интересира: