Балканленд

Наташа Беквалац ужива во Италија (Фото)

Во текот на вчерашниот ден, познатата, сексипилна и секогаш оргинална Наташа Беквалац го прослави својот 43-ти роденден. По тој повод таа заедно со своето одбрано друштво реши истиот да го прослави во преубавата и секогаш совршена Тоскана во Италија.

Таа во елегантен фустан со длабоко деколте уште еднаш покажа дека на нејзиниот изглед можат да и позавидат и двојно помладите девојки од неа.

Нејзините пријатели со кој што таа го прославува роденденот, точно на полноќ и приредиле изненадување со шампањ и прскалки пеејќи ја препознатливата happy birthday. На социјалните мрежи пејачката објави фотографии од прославата, кои со воодушевување беа позитивно коментирани од страна на нејзините фанови.

Можеби ќе ве интересира: