Балканленд

Никола Ѓуричко промовираше спот со своето Џони Миднајт трио (Видео)

Актерот Никола Ѓуричко пред неколку дена промовираше две свои книги за деца, „Конечно сите авантури на еден Џони“ и „Врабецот Џони“. Актерот деновиве е на турнеја низ регионот со стенд ап шоуто „Шоубиз“, а сега заедно со неговото трио Џони Миднајт го објавија спотот за песната „Добро те чувају“. Видеото беше премиерно прикажано во емисијата „24 минути со Зоран Кесиќ“.

Можеби ќе ве интересира: