Балканленд

Погледнете: Никола Роквиќ го промени имиџот (Фото)

Младиот пејач Никола Роквиќ направил драстична промена на имиџот. Пејачот во моментов го промовира својот нов албум, а со промената на музичкиот правец, младиот пејач одлучи да го промени и стајлингот. Тој започна да ја бојадисува косата во руса боја. Пејачот е пресреќен што неговата песна “Нашао сам те” се најде на самиот врв на топ листата на регионалната MTV.

Како ви се допаѓа промената на имиџот на Роквиќ?

Nikola Rokvic Nikola Rokvic

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: