Балканленд

Хрватската пејачка Нивез Целзиус со гол задник седна на пилатес топка (Фото)

Сексапилната хрватска пејачка Нивес Целзиус на Инстаграм објавила фотографија на која седи на пилатес топка, и тоа облечена во танга­-трико, во кое во преден план е нејзиниот задник. Фотографијата всушност, судејќи по она што го напишала, е најава за нејзиниот роденден, односно за тоа како течат подготовките.

Нивес забавата ја закажала за утре петок, а всушност ќе биде бесплатен настап и дружба со нејзините фанови во еден хрватски клуб.

Nivez CelziusШто ќе облече на забавата не напишала, но ако се појави во истата комбинација во која и се подготвува, нема дилема дека ќе има роденден за паметење и таа и сите оние кои ќе дојдат да слават со неа. Браво за неа и нејзината креативна идеја за покана 🙂

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: