Балканленд

Носи само танга, Карлеуша го “запали” Инстаграм

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша ги „сруши“ социјалните мрежи со новите фотографии, а многумина на прв поглед помислија дека таа не носи ништо на себе. Пејачката позираше топлес, а градите ги покри со раката, направена од ткаенина, носеше минијатурни танга гаќички, а целата „комбинација“ ја заврши со длабоки чизми.

Јелена го „запали“ Инстаграм со жешки фотографии, а за само неколку минути, повеќе од 50.000 луѓе ја лајкнаа нејзината фотографија, а провокативниот изглед на Карлеуша без гардероба не може да се опише со зборови, но мора да се види!

„Жено, ти сакаш да умреме?“, „Ти си бомба“, „Не е реално како изгледаш“, „Не се чувствувам добро откако го видов ова“, „Сè грми и сјае“, се дел од коментарите. Инаку, со новите фотографии таа го најави својот нов албум „Алфа“ кој нејзината публика со нетрпение го очекува.

Можеби ќе ве интересира: