Балканленд

Премиера: Новиот спот на Наташа Беквалац

Погледнете го новиот спот на Наташа Беквалац за песната “Слушкиња”. Долго очекуваниот и најавуван спот на Наташа Беквалац за песната “Слушкиња” вечерва премиерно е поставен на нејзината официална Фејсбук страна. Спотот за оваа емотивна балада го режираше Александра Милутинович, снимен на улиците на Париз. Во видеото на кратко се појавува и момчето на Наташа, маникенот Владимир Вуксанович.

Можеби ќе ве интересира: