Балканленд

Погледнете: Новиот видео спот на Миа и MC Стојан (Видео)

Миа Борисављевиќ и МС Стојан денеска го објавија новиот спот за синглот “Само ме љуби” во кој има многу контровезни и сексипилни сцени. Иако фановите на Миа имаа можност да го погледнат одблиску снимањето на спотот, сепак го дочека и денот за своја промоција преку You Tube каналот на Миа Борисављевиќ.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: