Балканленд

Пејачката направи нешто необично на сред улица, сите гледаат со неверување

Ана Николиќ ја врати тежината што ја имаше пред неколку години и оттогаш не запре. Таа е решена максимално да ги искористи своите погодности и убавина и затоа “гори” нејзиниот профил на Инстаграм. Имено, Ана беше фотографирана во свилен фустан и длабоки чизми до бутовите, а во еден момент започна да ја соблекува јакната што ја имаше, а бујнатo деколте беше во преден план.

Пејачката изгледа фантастично, а како што најави, наскоро ќе објави нови видеа за своите песни.

Можеби ќе ве интересира: