Балканленд

Пејачката Рада Манојловиќ објави селфи од кревет (Фото)

Рада Манојловиќ во неколку наврати покажа дека не се срами од ништо и дека нема комплекси. Без срам таа често објавува фотографии без грам шминка. Така и денес на својот Инстаграм профил објави фотографија од кревет каде ја покажа природната убавина.

“Мал одмор после патување и настап”, напишала пејачката покрај фотографијата.

Rada Manojlovic_selfi

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: