Балканленд

По загубата на бебето, направила вистинско тв шоу (Видео)

Познатата хип хоп пејачка во Србија, Николија уште попозната како ќерка на фолк пејачката Весна Змијанац, неодамна во една телевизиска емисија се појавила за прв пат по загубата на бебето. Николија во емисијата изведувајќи ја песната “Како после мене” направила вистинско шоу.

Таа во тигрести хеланки и разголени танчерки и танчери пред себе расположението го довела до највисоко можно ново. По оваа снимка и изведување на песната, како што пишуваат српските медиуми, таа пополека, но сигурно, се враќа во својата стара форма.

Во продолжение, погледнете го одличниот настап на Николија за веќе споментата песна…

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: