Балканленд

Погледнете: Ана Николиќ со комплетна трансформација

Српската поп пејачка Ана Николиќ за потребите на снимањето на новиот видео спот за песната “Воли ме, воли” направи трансформација на изгледот, односно, ја промени и фризурата и бојата на косата. Таа споделувајќи фотографија од себе на социјалните мрежи, своите фанови ги остави без зборови. А тие пак, по споделување на фотографијата реагираа бурно, но веројатно не претпоставуваа дека станува збор само за перика во руса боја. Николиќ споделувајќи ја фотографијата напиша: “Јас како плавуша, да или не?”.

Ana Nikolic_plavusa

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: