Балканленд

Фото: Погледнете како Цеца изгледала додека била во затвор

Деновиве во српските медиуми се појави фотографија од времето кога познатата српска фолк пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ била во затвор. Незнаме дали ова фотографија е оргинална или станува збор за добра фотомонтажа, но како и да е, фотографијата во ниту еден случај нема да и се допадне на фолк пејачката.

Ceca_zatvor

Подготви: Редакција на Музика24

Можеби ќе ве интересира: