Балканленд

Познатата раперка Ники Минаж роденденски со голи фотографии (Фото)

Светски познатата американската раперка Ники Минаж се сликаше гола за 39-от роденден, сликите ги објави на Инстаграм.

„Честитајте ми“, напиша таа на една од фотографијата со роденденска торта и огромна плишана мечка. Сликата за помалку од 24 часа собра преку 5.5 милиони лајкови.

Досега не е прв пат оваа позната пејачка да позира и да се фотографира гола. А реакциите на фановите, секако, тие се секогаш поделени.

Можеби ќе ве интересира: