Балканленд

Саша Ковачевиќ го покажа своето милениче (Фото)

Поп пејачот Саша Ковачевиќ на својот facebook профил објави интересна фотографија од одморот во Тајланд со кој ги остави без коментар неговите фанови.

S 1Имено, фотографијата е направена на една од островите во Тајланд кој носи име “Фи-Фи” и топ дестинација за балканските пејачи од Србија.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: