Балканленд

Радмила Манојловиќ ги покажа стомачните

Најуспешната ѕвезда на Гранд продукција Радмила Манојловиќ конечно најде време за одмор. Таа се сонча на плажите во Дубаи каде го покажа нејзиното тело ремек дело. Радмила на своите фанови им поделила фотографија од плажа на која позира, а во прв план се нејзините стомачни и затегнатато тело. Манојловиќ не крие дека напорно вежба во теретана.

Коментарите се дека пејачката изгледа подобро од било кога, со розовиот костим за капање ги открила сите атрибути на убавата Рада. Неодамна Радмила изјавила дека сака да стави силиони во градите, повеќе од очигледно е дека нема потреба, бидејќи е ѕвезда на плажите. Како ви се допаѓа Радмила во ова издание?

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: