Балканленд

Се омажи познатата српска поп пејачка Наташа Беквалац

Како што пренесуваат српските медиуми, познатата поп пејачка се омажила тајно. Таа се омажила за своето момче Љуба Јовановиќ. Како што ја нерекуваат новосадската барбика склопи граѓански брак во строга тајност, а на венчавката не присуствувале дури ни родителите и блиските пријатели на младенците, туку само кумовите. Исто така Наташа успеа со недели да скрие дека е венчана. Наташа на венчавката носела долг бел фустан.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: