Балканленд

Секоја жена би сакала да ги има, погледнете кои се новите чевли на Северина и колку чинат (Фото)

Поп-ѕвездата Северина Вучковиќ со години важи за една најстилизираните пејачки на овие простори. Таа со својата нова објава на социјалната мрежа Инстаграм, уште еднаш го потврди тој статус.

Северина позирала во црн кожен фустан на раскопчување, кој го истакнал нејзината тенка половина, додека во рацете држела чанта „Ботега“ од најновата колекција. Сепак, на сите во око им „паднале“ нејзините бели „мерино“ чевли со високи потпетици на брендот „Марни“, а кои чинат неверојатни 1020 евра.

Фотката за само еден час „собрала“ повеќе од 10.000 лајкови, а бројните фанови оставиле и доста пофалби, особено за нејзините чевли.

Подготви: Влад Петров

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....