Балканленд

Секси комбинација: Сандра на одмор на Карибите (Фото)

Познатата пејачка пред неколку дена ја напушти Србија, но со една причина да се одмори на Карибите но и да ги наполни батериите за понатамошните ангажмани. Секако не остана имуна, па своите сексипилни фотографии ги објави на фејсбук во бикини од кој го мами секој машки поглед.

S 1Сепак и покрај се таа ужива во благодетите кој и ги нуди Карибите, па затоа е несомнено и овој пат да го претстави својот секси стил.

S 2

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: